Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Larvik

Postadresse: Postboks 2020, Stubberød, 3255 LARVIK

Besøksadresse: Sliperiet, Hammergt. 15, 3256 Larvik

Telefon: 90177882 (Arve Karlsen), 98253262 (Anne Bente K. Johnsen), 91846905 (Siren Sylta)

E-post:arve.karlsen@larvik.kommune.no, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, siren.sylta@larvik.kommune.no

Kontaktperson: Anne Bente Korssjøen Johnsen, 98253262, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, Arve Karlsen, 90177882, arve.karlsen@larvik.kommune.no

Antall hendelser: 203

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Fredag 18. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Jordet skole33 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Jordet skole kl. 08.30, retur kl. 11.40.

  • 08:45
    Tjodalyng barneskole54 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 08.30, retur kl. 11.30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Hedrum barneskole21 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole, Bommestad kl. 08.40, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Kvelde skole30 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Kvelde kl. 10.00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Østre Halsen skole15 deltakere: 2a

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Østre Halsen skole18 deltakere: 2b

    Buss fra Østre Halsen kl. 10.00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Kvelde skole15 deltakere: 3b

    Buss fra Kvelde skole kl 9:00. Retur kl 10:40.

  • 10:45 - 11:45
    Kvelde skole16 deltakere: 3a

    Buss fra Kvelde skole kl. 10.15, retur kl. 12.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Østre Halsen skole19 deltakere: 2c

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Berg skole16 deltakere: 2a

    Buss fra Berg skole kl. 10:00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Fagerli skole21 deltakere: 1c

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.35

  • 11:00 - 12:30
    Fagerli skole22 deltakere: 1d

    Buss fra Fagerli skole kl. 10.45, retur fra Sliperiet kl. 12.35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Sky skole24 deltakere: 3a

    Buss fra Sky skole kl. 08.45, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Sky skole24 deltakere: 3b

    Buss fra Sky skole kl. 09.55, retur kl. 11.25

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Langestrand skole7 deltakere: 2. trinn

    Langestrand går til Larvik museum

  • 10:30 - 11:30
    Berg skole16 deltakere: 2b

    Buss fra Berg skole kl. 10:00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Jordet skole22 deltakere: 3a

    Buss fra Jordet skole kl. 08.45, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Jordet skole20 deltakere: 3b

    Buss fra Jordet skole kl. 09.55, retur kl. 11.25

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:00
    Verdensmesteren6 deltakere: VM 6 9/10. trinn

    VM gjennomfører opplegget på sin egen skole.

Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Valby skole22 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Valby skole kl. 08.40, retur kl. 11.55. (Programmet i Sliperiet avsluttes kl 11.50)

  • 09:00
    Hedrum barneskole21 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole, Bommestad kl. 08.40, retur kl. 11.55. (Programmet i Sliperiet avsluttes kl. 11.50)

  • 09:00
    Østre Halsen skole52 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.40, retur kl. 12.10

Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Stavern skole19 deltakere: 2a

    Buss fra Stavern kl 8.40, retur kl 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Stavern skole19 deltakere: 2b

    Buss fra Stavern kl. 10.00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Hedrum barneskole29 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 08.45, retur kl. 10.10

Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 9. trinn - "LYDATA"Musikk
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Mesterfjellet ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole27 deltakere: 2a

    Buss fra Fagerli kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Fagerli skole26 deltakere: 2b

    Buss fra Fagerli kl. 10.15, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Berg skole16 deltakere: 1a

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur fra Sliperiet kl. 11.20.

  • 11:30 - 13:00
    Berg skole15 deltakere: 1b

    Buss fra Berg skole kl. 11.00, retur fra Sliperiet kl. 13.10.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 9. trinn - "LYDATA"Musikk
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Mellomhagen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole28 deltakere: 2c

    Buss fra Fagerli kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Fagerli skole27 deltakere: 2d

    Buss fra Fagerli kl. 10.15, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Verdensmesteren15 deltakere: VM 4 7/10 trinn nye, VM 5 6/9. trinn
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sky skole48 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Sky kl. 08.40, retur kl. 12.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20
    Lardal barneskole30 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 8.20, retur fra Sliperiet kl. 12.20. OBS!

Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Hvarnes skole3 deltakere: 2. trinn
    Lardal barneskole30 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Lardal skole kl 8.20, via Hvarnes skole til museet. Retur fra museet kl 11.00 - Hvarnes-Lardal. Ta med mat - den kan spises på museet før bussen kjører hjem.

Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Verdensmesteren18 deltakere: VM 2 2/3. trinn

    Buss fra VM kl. 10.15, retur fra museet kl. 11.45

Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.45

  • 11:00 - 12:30
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 10.30, retur fra Sliperiet kl. 12.40

Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Berg skole32 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Berg skole kl. 09.00, retur kl. 12.30.

  • 09:30
    Kvelde skole30 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 12.10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Verdensmesteren11 deltakere: VM 2 2/3. trinn

    VM går til Sliperiet. Programmet avsluttes kl 12.

Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Jordet skole16 deltakere: 1a

    Buss fra Jordet skole kl. 8.45, retur fra Sliperiet kl. 10.40.

  • 11:00 - 12:30
    Sky skole24 deltakere: 1a

    Buss fra Sky skole kl. 10.45, retur fra Sliperiet kl. 12.40.

Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Langestrand skole7 deltakere: 2. trinn

    Langestrand går til Sliperiet. Programmet avsluttes kl. 12.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Mesterfjellet barneskole43 deltakere: 2a, 2b

    Mesterfjellet går til Sliperiet. Programmet avsluttes kl. 12.00.

  • 09:00
    Stavern skole38 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Stavern skole kl. 08.35, retur kl. 12.10 

Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Jordet skole17 deltakere: 1b

    Buss fra Jordet skole kl. 8.45, retur fra Sliperiet kl. 10.40

  • 11:00 - 12:30
    Sky skole24 deltakere: 1b

    Buss fra Sky skole kl. 10.45, retur fra Sliperiet kl. 12.40.

Fredag 1. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole108 deltakere: 2a, 2b, 2c, 2d

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.40, retur kl. 12.10

Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sky skole154 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Berg skole112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Valby skole22 deltakere: 1. trinn

    Buss kl. 8:40 fra Valby med retur kl. 10.40

  • 11:30 - 13:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 11.10, retur kl. 13.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hvarnes skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole56 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Hvarnes skole til Kvelde skole kl 9:40, retur kl 10:45.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Frøy skole10 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, Mellomtrinnet
    Hedrum barneskole73 deltakere: 5a, 5b, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Frøy skole til Hedrum barneskole kl 08:55, retur kl 10:00.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Jordet skole129 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Valby skole57 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Kvelde skole28 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur fra Sliperiet kl. 11.15.

  • 11:30 - 13:00
    Mesterfjellet barneskole25 deltakere: 1b

    Mesterfjellet går til Sliperiet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Stavern skole21 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Stavern kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.40

Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Østre Halsen skole19 deltakere: 1c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.30, retur fra Sliperiet kl. 10.20

  • 10:45 - 12:15
    Østre Halsen skole15 deltakere: 1a

    Buss fra Østre Halsen kl. 10.30, retur fra Sliperiet kl. 12.25.

Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Lardal barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.30, retur fra Sliperiet kl. 12.45.

    Vi har musikkaktivitet + medbrakt lunsj etter billedkunst-opplegget.  

Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 1 1. trinn

    VM går til Sliperiet

Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 13:10
    Frøy skole18 deltakere: Ungdomstrinnet

    Utøver 1

Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 13:30
    Lardal ungdomsskole26 deltakere: 8. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 08.30, setter av elevene på jernbanestasjonen. Retur kl. 13.00 fra Sliperiet.

  • 09:30 - 13:30
    Kvelde skole37 deltakere: 8a, 8b

    Buss fra Kvelde skole kl. 09.00, setter av elevene på Sliperiet. Retur kl. 13.30 fra jernbanestasjonen (!). 

Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Fagerli skole26 deltakere: 5d

    Fagerli sykler til Tollerodden

  • 11:30 - 13:30
    Kvelde skole22 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 11.05, retur kl. 13.35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Tjodalyng ungdomsskole50 deltakere: 8a, 8b

    Buss fra Tjodalyng u.skole kl. 08.30, setter elevene av på jernbanestasjonen. Retur kl. 13.00 på Sliperiet.

  • 09:00 - 13:00
    Mesterfjellet ungdomsskole53 deltakere: 8a, 8b

    Elevene fra Mesterfjellet møter opp på Sliperiet kl. 9.20

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Kvelde skole31 deltakere: 3a, 3b
    Langestrand skole20 deltakere: 3. trinn

    Kvelde skole spaserer over til bygdetunet. 

    Buss fra Langestrand skole kl 8:45. Retur kl 12.00

Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Tjodalyng barneskole29 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 08.40, retur kl. 11.05

  • 11:30 - 13:30
    Berg skole23 deltakere: 5b

    Buss fra Berg skole kl. 11.00, retur kl. 13.35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Hedrum ungdomsskole111 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d
    Elevene på Hedrum ungdomsskole sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Stavern skole29 deltakere: 3. trinn
    Verdensmesteren15 deltakere: VM 2 2/3. trinn

    Buss fra Stavern skole kl 8:30, via Verdensmesteren skole ca kl 8.45. Retur kl 12.00

Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Tjodalyng barneskole29 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 8.40, retur kl. 11.05

  • 11:20 - 13:20
    Fagerli skole26 deltakere: 5c

    Fagerli sykler til Tollerodden

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Mellomhagen ungdomsskole59 deltakere: 8a, 8b, 8c

    Elevene på Mellomhagen sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Sky skole48 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Sky skole kl. 08.40, retur kl. 12.00

Mandag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Fagerli skole27 deltakere: 5a

    Fagerli sykler til Tollerodden

  • 11:20 - 13:20
    Fagerli skole26 deltakere: 5b

    Fagerli sykler til Tollerodden

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Ra ungdomsskole106 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d

    Elevene på Ra sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Jordet skole42 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Jordet skole kl. 08.35, retur kl. 12.00

Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Buss fra Frøy kl 8.45. Retur kl 11.05

  • 11:30 - 13:30
    Verdensmesteren10 deltakere: VM 3 4/6. trinn

    Verdensmesteren skole går til Tollerodden

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Verdensmesteren19 deltakere: VM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn

    VM går eller sykler. Oppmøte for VM i Steingt.7.

  • 09:00 - 13:00
    Brunla ungdomsskole58 deltakere: 8a, 8b, 8c

    2 busser.  Bussene kjører fra Brunla kl. 08.35, retur kl. 13.00

    En buss kjører og henter elevene på Jernbanen, og en buss kjører og henter elevene på Sliperiet. Elevene går selv fra Jernbanen opp til Steingt. 7.

    8a + 8b møter på Sliperiet, mens 8c møter i Heyerdahl-huset (Steingt 7) sammen med VM.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Hvarnes skole11 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
    Lardal barneskole32 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.35, via Hvarnes skole ca kl 8:50. Retur kl. 12.00.


Fredag 3. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Berg skole22 deltakere: 5a

    Buss fra Berg skole kl 8.30. Retur kl 11.05.

  • 11:30 - 13:30
    Stavern skole32 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Stavern kl. 11.10, retur kl. 13.35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Tjodalyng barneskole46 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl 8:40. retur kl 12.00

Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Sky skole18 deltakere: 5a

    Sky sykler til Tollerodden

  • 11:30 - 13:30
    Sky skole18 deltakere: 5b

    Sky sykler til Tollerodden

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Hedrum barneskole29 deltakere: 3a, 3b
    Valby skole25 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 08.45, retur kl. 12.00

    Buss fra Valby skole kl 8:35. Retur kl 12.00

Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole27 deltakere: 2a

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:15
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 09.00, retur kl. 12.30. 

  • 09:30 - 12:15
    Berg skole32 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Berg skole kl. 09.00, retur kl. 12.25


Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole26 deltakere: 2b

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Østre Halsen skole51 deltakere: 3a, 3b, 3c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 08.40, retur kl. 12.00

Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole28 deltakere: 2c

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole49 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.45, retur kl. 12.00

Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Valby skole19 deltakere: 5. trinn

    Valby sykler til Tollerodden

  • 11:30 - 13:30
    Hedrum barneskole31 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Hedrum barneskole, Bommestad kl. 11.10, retur kl. 13.35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole27 deltakere: 2d

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole49 deltakere: 3c, 3d

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.45, retur kl. 12.00

Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Jordet skole21 deltakere: 5a

    Buss fra Jordet skole kl 8:45. Retur kl 11:05.

  • 11:30 - 13:30
    Jordet skole20 deltakere: 5b

    Buss fra Jordet skole kl 11:15. Retur kl 13:35.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole18 deltakere: 1a

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole22 deltakere: 1b

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole21 deltakere: 1c

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 11:15
    Lardal barneskole18 deltakere: 5a

    Buss fra Lardal kl. 8.20, retur kl. 13.00. Klassene bytter underveis på å være på ArkitekTur på Tollerodden og ha utvidet gymtime i Indre havn. Medbragt lunch spises på Tollerodden ute (eller inne ved dårlig vær før/etter opplegget).

  • 11:15 - 13:15
    Lardal barneskole17 deltakere: 5b

    Tidspunktene for ArkitekTUR vil for 5a være kl 9.15-11, og for 5b kl 11.15-13. 5b er ferdig spist når de starter på opplegget.

Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole22 deltakere: 1d

    Buss fra Fagerli skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 13:00
    Tjodalyng barneskole58 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Tjodalyng kl. 8.30, retur fra Seilerhytta kl. 13.00. Gruppen deles i to før ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Valby skole22 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Valby skole kl. 08.35, retur kl. 12.15

Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fagerli skole91 deltakere: 6a, 6b, 6c, 6d

    Buss fra Nanset kl. 09.00

     Retur kl. 13.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Valby skole19 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 08.25 via Valby skole kl. 8.40, retur kl. 11.05.

  • 09:00 - 11:00
    Østre Halsen skole22 deltakere: 4c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 08.25 via Valby skole kl. 8.40, retur kl. 11.05.

  • 11:00 - 13:00
    Østre Halsen skole38 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 10.30, retur kl. 13.05


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Langestrand skole23 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Langestrand skole kl. 08.40, retur kl. 13.15

  • 09:00 - 13:15
    Stavern skole32 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Stavern skole til Seilerhytta kl. 08.30, retur kl. 13.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Hedrum barneskole18 deltakere: 1. trinn
    Langestrand skole10 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.45, retur kl. 12.15

    Langestrand kommer på bussen på busstoppet v/Batteristranden (Stavernsveien) kl 8.55.

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Jordet skole44 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Jordet skole kl. 8.30, retur kl. 11.05

  • 11:00 - 13:00
    Hedrum barneskole24 deltakere: 4. trinn
    Verdensmesteren10 deltakere: VM 3 4/6. trinn

    Buss fra VM kl. 10.20, via Hedrum barneskole kl. 10.35, retur kl. 13.05

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Østre Halsen skole57 deltakere: 5a, 5b, 5c

    Østre Halsen skole sykler til Seilerhytta. Del gruppen i to før ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Stavern skole21 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 08.30, retur kl. 11.05.

  • 11:00 - 13:00
    Sky skole56 deltakere: 4a, 4b, 4c

    Buss fra Sky skole kl. 10.30, retur kl. 13.05


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Fagerli skole52 deltakere: 5c, 5d

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.40, retur kl. 13.15. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 08.35, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Berg skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09.00, retur kl. 10.20
    Mesterfjellet barneskole191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. Går til Bølgen, retur kl.
    Verdensmesteren33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, VM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinnBuss: Tur kl. Går til Bølgen, retur kl.

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Fagerli skole374 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.50

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Østre Halsen skole19 deltakere: 1c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 08.40, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Langestrand skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. Går til Bølgen, retur kl.
    Lardal barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 8.20, retur kl. 10.20
    Sky skole200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 9.00, retur kl. 10.15

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Frøy skole47 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet, UngdomstrinnetBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.55
    Jordet skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.35, retur kl. 11.50
    Stavern skole109 deltakere: 1. trinn, 2a, 2b, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.45

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kvelde skole17 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Hvarnes via Kvelde kl. 08.45. Kvelde skole kl. 09.00. Retur kl 13.00.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Frøy ordner transport selv.  Frøy er egen gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sky skole39 deltakere: 6a, 6b

    Buss fra Sky kl. 09.00. Retur kl. 13.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Jordet skole41 deltakere: 5a, 5b
    Buss fra Jordet skole til Seilerhytta kl. 08.35, retur kl. 13.15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 12:05
    Berg skole31 deltakere: 1a, 1b

    Buss fra Berg skole kl. 09.00, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hvarnes skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.20
    Kvelde skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 8.55, retur kl. 10.20
    Østre Halsen skole215 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 9.00, retur kl. 10.15

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Hedrum barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.45
    Tjodalyng barneskole219 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.25, retur kl. 11.50
    Valby skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 11.45

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Mandag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Fagerli skole43 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.30, retur kl. 11.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Østre Halsen skole33 deltakere: 1a, 1b

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 08.40, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 13:00
    Fagerli skole42 deltakere: 4c, 4d

    Buss fra Fagerli skole kl. 10.30, retur kl. 13.05.

Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Tjodalyng barneskole30 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl 8.40. Retur kl 11.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Valby skole19 deltakere: 5. trinn

    Valby skole sykler til Seilerhytta. Drar først på øya.

  • 09:00 - 13:15
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 8.40. Retur kl 13.00.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 08.35, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 13:00
    Tjodalyng barneskole35 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 10.30, retur kl. 13.05

Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet
    Langestrand skole16 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Langestrand skole kl. 08.30 via Frøy skole kl. 08.40, retur kl. 11.05.

    Frøy tar med u-trinn.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Verdensmesteren10 deltakere: VM 3 4/6. trinn

    Buss fra VM kl. 08.40, retur kl. 13.15

    VM først på øya.

  • 09:30 - 13:45
    Kvelde skole22 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Kvelde kl. 09.00, retur kl. 13.30

    Båttur i Viksfjord først!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 1 1. trinn

    Buss fra VM kl. 08.40, retur kl. 12.15

Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HAVETS DRAGER: VIKINGENES REISERKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Sandefjord 0930 – avreise 1300)
  • Torsdag 6. juni. 2019
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:30
    Lardal barneskole35 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Lardal skole kl. 8.20, retur kl. 13.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Stavern skole21 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 08.45, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Kvelde skole20 deltakere: 4. trinn
    Lardal barneskole25 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 08:30, via Kvelde skole. Retur kl. 11:35.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Berg skole46 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Berg skole kl. 11.00, retur kl. 13.35.

Fredag 7. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stavern skole18 deltakere: 6a
    Stavern skole14 deltakere: 6b

    Buss fra Stavern kl. 09.00. Bussen henter elevene ved kirken. Retur kl. 13.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Jordet skole42 deltakere: 6a, 6b

    Buss fra Jordet kl. 09.00. Retur kl. 13.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Sky skole55 deltakere: 5a, 5b, 5c

    Buss fra Sky skole kl. 08.35, retur kl. 13.15. Gruppen deles i to før ankomst.

Mandag 10. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Sky skole24 deltakere: 1a

    Buss fra Sky skole kl. 08.40, retur kl. 12.15

Tirsdag 11. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 08.35, retur kl. 12.15

Onsdag 12. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Østre Halsen skole61 deltakere: 6a, 6b, 6c

    Buss fra Østre Halsen kl. 09.00. Retur kl. 13.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Jordet skole33 deltakere: 1a, 1b

    Buss fra Jordet skole kl. 08.45, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 13:45
    Berg skole45 deltakere: 5a, 5b
    Buss fra Berg kl. 09.00, retur kl. 13.45
Torsdag 13. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Langestrand skole23 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Langestrand kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Bussen henter Verdensmesteren.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Verdensmesteren7 deltakere: VM 5 6/9. trinn

    Buss kommer fra Langestrand kl. 09.10. Retur kl. 13.00

    Verdensmesteren er egen gruppe

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lardal barneskole23 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Lardal kl. 08.30, retur kl. 13.00.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Hedrum barneskole31 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 08.35, retur kl. 13.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Sky skole24 deltakere: 1b

    Buss fra Sky skole kl. 08.40, retur kl. 12.15

Fredag 14. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Valby skole20 deltakere: 6. trinn

    Valby skoler går til Kaupang.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hedrum barneskole24 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Bommestad kl. 09.00. Retur kl. 13.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Berg skole30 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Berg kl. 09.00. Retur kl. 13.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Fagerli skole53 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.40, retur kl. 13.15

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter