Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Larvik

Postadresse: Postboks 2020, Stubberød, 3255 LARVIK

Besøksadresse: Sliperiet, Hammergt. 15, 3264 Larvik

Telefon: 90177882 (Arve Karlsen), 98253262 (Anne Bente K. Johnsen), 91846905 (Siren Sylta)

E-post:arve.karlsen@larvik.kommune.no, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, siren.sylta@larvik.kommune.no

Kontaktperson: Anne Bente Korssjøen Johnsen, 98253262, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, Arve Karlsen, 90177882, arve.karlsen@larvik.kommune.no

Antall hendelser: 69

Velg dato / Periode
Juni
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
22
27
28
29
30
31
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
Mandag 17. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Sky skole24 deltakere: 1a

    Buss fra Sky skole kl. 08.40, retur kl. 12.15

Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Fagerli skole24 deltakere: 7d

    Fagerli skole sykler til Herregården.

  • 11:00 - 12:30
    Fagerli skole25 deltakere: 7a

    Fagerli skole sykler til Herregården.

Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Fagerli skole24 deltakere: 7c

    Fagerli skole sykler til Herregården.

  • 11:00 - 12:30
    Fagerli skole23 deltakere: 7b

    Fagerli skole sykler til Herregården.

Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Østre Halsen skole17 deltakere: 7c

    Østre Halsen skole sykler til Herregården.

  • 11:00 - 12:30
    Hvarnes skole12 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole17 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Hvarnes skole kl. 10.00 via Kvelde skole ca. kl. 10.15. Medbrakt lunsj spises i Herregården før omvisningen. Retur kl. 12.40.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:45

    Max 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:45

    Max 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:45

    Max 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:45

    Max 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sky skole19 deltakere: 7a

    Sky skole sykler til Herregården.


  • 11:00 - 12:30
    Sky skole20 deltakere: 7b

    Sky skole sykler til Herregården

Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Jordet skole21 deltakere: 7a

    Buss fra Jordet skole kl. 8.40, retur kl. 10.45.

  • 11:00 - 12:30
    Jordet skole21 deltakere: 7b

    Buss fra Jordet skole kl. 10.30, retur kl. 12.40.

Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Berg skole30 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur kl. 11.10.

  • 12:00 - 13:30
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 11.45, retur kl. 13.35.

    20 -  24 elever og 6 – 8 voksne


Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 3: 6. 7. trinn

    Maxitaxi fra Verdensmesteren skole kl. 8.40, retur kl. 10.40

  • 11:30 - 13:00
    Stavern skole32 deltakere: 7a, 7b

    Buss fra Stavern skole kl. 11.55, retur kl. 13.50.

Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Lardal barneskole24 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.30, retur kl. 11.25. Medbrakt lunsj spises i Borggården i Herregården før bussen går tilbake.

  • 11:15 - 12:45
    Valby skole20 deltakere: 7. trinn

    Valby skole sykler til Herregården.

Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hedrum barneskole24 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.35, retur kl. 10.35



  • 11:15 - 12:45
    Langestrand skole23 deltakere: 7. trinn

    Langestrand skole sykler til Herregården.

Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Jordet skole21 deltakere: 7a

    Buss fra Jordet skole kl. 8.40, retur kl. 11.40. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

  • 11:30 - 13:15
    Jordet skole21 deltakere: 7b

    Buss fra Jordet skole kl. 10.15, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Mesterfjellet barneskole21 deltakere: 7a

    Buss fra Mesterfjellet skole kl. 8.40, retur kl. 11.45. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

  • 11:30 - 13:15
    Mesterfjellet barneskole23 deltakere: 7b

    Buss fra Mesterfjellet skole kl. 10.15, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Frøy skole18 deltakere: Ungdomstrinnet

    Buss fra Frøy kl. 8.40, retur kl. 11.30. Medbragt lunsj spises etter omvisningen.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:15
    Berg skole30 deltakere: 7. trinn

    ​​​​​​​Buss fra Berg skole kl. 10.15, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:15
    Østre Halsen skole21 deltakere: 7b

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 10.15, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:15
    Valby skole20 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Valby skole kl. 8.40, retur kl. 11.40. Medbragt lunsj spises etter omvisning.

Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Østre Halsen skole23 deltakere: 7a

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.40, retur kl. 11.45. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:15
    Østre Halsen skole17 deltakere: 7c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 10.20, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 11:00
    Hedrum barneskole24 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.40, retur kl. 11.25. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 13:05
    Lardal barneskole24 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 10.00, retur kl. 13.10. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Hvarnes skole12 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Hvarnes skole kl. 8.30 Retur kl. 11.40. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen. 

  • 11:30 - 13:15
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 3: 6. 7. trinn

    Buss fra VM kl. 10.15, retur kl. 13.15. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Tjodalyng barneskole22 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 8.45, retur kl. 11.40. Medbragt lunch spises etter omvisningen.

  • 11:30 - 13:15
    Kvelde skole17 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 10.20. Retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Tjodalyng barneskole22 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 8.45, retur kl. 11.40. Medbragt lunch spises etter omvisningen.

  • 11:30 - 13:15
    Langestrand skole23 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Langestrand skole kl. 10.30, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Sky skole19 deltakere: 7a

    Buss fra Sky skole kl. 8.40, retur kl. 11.40. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

  • 11:30 - 13:15
    Sky skole20 deltakere: 7b

    Buss fra Sky skole kl. 10.25, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Fagerli skole25 deltakere: 7a

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur kl. 11.40. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

  • 11:30 - 13:15
    Fagerli skole23 deltakere: 7b

    Buss fra Fagerli skole kl. 10.25, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Fagerli skole24 deltakere: 7c

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur kl. 11.40. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:15
    Fagerli skole24 deltakere: 7d

    Buss fra Fagerli skole kl. 10.25, retur kl. 13.20. Medbrakt lunsj spises før omvisningen.

Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Stavern skole32 deltakere: 7a, 7b

    Buss fra Stavern skole, v/torget, kl. 8.40, retur kl. 11.40. Medbrakt lunsj spises etter omvisningen.

Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Hedrum barneskole18 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole, Bommestad kl. 08.40, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Kvelde skole28 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Kvelde kl. 9.50, retur kl. 11.45

Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Sky skole18 deltakere: 2a

    Buss fra Sky kl. 08.45, retur kl. 10.15.

  • 10:30 - 11:30
    Sky skole21 deltakere: 2b

    Buss fra Sky kl. 10.05, retur kl. 11.45.

Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Tjodalyng kl. 08.35, retur kl. 10.15.

    2.trinn delt i to grupper.

  • 10:30 - 11:30
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Tjodalyng kl. 10.05, retur kl. 11.45.

    2.trinn delt i to grupper.

Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet
  • 10:30 - 11:30
    Valby skole18 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Valby kl. 10.00, retur kl. 11.45

Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Jordet skole21 deltakere: 2a

    Buss fra Jordet kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Jordet skole20 deltakere: 2b

    Buss fra Jordet kl. 10.05, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Hedrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hedrum barneskole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Langestrand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Langestrand skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Østre Halsen skole15 deltakere: 2a

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Østre Halsen skole18 deltakere: 2b

    Buss fra Østre Halsen kl. 10.05, retur kl. 11.45

Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Østre Halsen skole19 deltakere: 2c

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:20 - 11:20
    Berg skole16 deltakere: 2a

    Buss fra Berg skole kl. 9:50, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Fagerli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Stavern skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10
    Stavern skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole22 deltakere: 2c

    Buss fra Fagerli kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Fagerli skole20 deltakere: 2d

    Buss fra Fagerli kl. 10.05, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Berg skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:50
    Berg skole121 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Jordet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Jordet skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Jordet skole132 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Valby skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05
    Valby skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Verdensmesteren26 deltakere: VM 1: 1.og 2. trinn, VM 2: 3. 4. 5. trinn, VM 3: 6. 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Østre Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Stavern skole21 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Stavern kl 8.40, retur kl 10.15

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Sky skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Sky skole155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4a
  • 11:30
    Sky skole176 deltakere: 4b, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole18 deltakere: 2a

    Buss fra Fagerli kl. 08.45, retur kl. 10.20

  • 10:30 - 11:30
    Fagerli skole20 deltakere: 2b

    Buss fra Fagerli kl. 10.05, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Lardal barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lardal barneskole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Langestrand skole10 deltakere: 2. trinn

    Langestrand går til Larvik museum

  • 10:30 - 11:30
    Berg skole15 deltakere: 2b

    Buss fra Berg skole kl. 10:00, retur kl. 11.40

Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Kvelde skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Hvarnes skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole169 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Hvarnes buss til Kvelde.

Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PhønixMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Tjodalyng barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35
    Tjodalyng barneskole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:55
    Tjodalyng barneskole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Verdensmesteren7 deltakere: VM 1: 1.og 2. trinn

    Maxi taxi fra VM kl. 8.40, retur fra museet kl. 10.15




  • 11:00 - 12:00
    Lardal barneskole27 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Lardal skole kl 9.45, retur fra museet kl 12.15. Ta med mat - den kan spises på museet før omvisningen.

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter